Społeczeństwo

Gdynia Open zaprasza śpiewająco

Gdynia OPEN 2019
Już po raz 6. w Gdyni zabrzmią głosy młodych i utalentowanych solistów oraz zespołów wokalnych. Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia OPEN 2019 odbędzie się w dniach 26-30 sierpnia 2019 w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym. Na zgłoszenia czekamy do 14 czerwca, formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.gdyniaopen.pl.

- Integracja, dobra zabawa, utalentowani uczestnicy i uczestniczki, atmosfera współpracy i przyjemność płynąca ze śpiewania: to właśnie Festiwal Gdynia OPEN – zachęca dyrektor festiwalu GDYNIA OPEN, Elżbieta CupiałDołączcie do naszej śpiewającej ekipy i spotkajmy się w Gdyni w dniach 26-30 sierpnia 2019!

Festiwal Gdynia OPEN ma charakter konkursu, w którym mogą brać udział dzieci i młodzież w wieku od 3 do 25 roku życia. Pierwsze trzy dni festiwalu będą poświęcone na przegląd występów solistów, duetów i zespołów wokalnych (do 9 osób włącznie), podzielonych na kategorie wiekowe. Ostatniego dnia Festiwalu laureaci Gdynia OPEN 2019 zaprezentują się podczas uroczystego koncertu.

Organizatorem muzycznego wydarzenia dla młodych są Laboratorium Innowacji Społecznych i Młodzieżowy Dom Kultury we współpracy z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Gdyni.

Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia OPEN 2019 podczas dotychczasowych edycji zawsze gromadził liczne grono uczestników, a poziom artystyczny występów zachęcał widownię do spontanicznej zabawy.

Regulamin konkursu, formularz zgłoszeniowy oraz szczegóły dotyczące tegorocznej edycji festiwalu można znaleźć na stronie internetowej www.gdyniaopen.pl.