Sport i zdrowie

Pakiety startowe na Bieg Urodzinowy kupisz w Rivierze

Pakiety startowe do PKO Grand Prix Gdynia można kupić w Rivierze, fot. facebook.com/gdyniasport
Słychać już dźwięk dzwonka, który oznacza, że jesteśmy na ostatnim okrążeniu. Meta, a właściwie start Biegu Urodzinowego z PKO Bankiem Polskim, tuż-tuż. Najwyższy czas, aby odebrać swój pakiet startowy. Można to zrobić między innymi w gdyńskim centrum handlowym Riviera (ul. Kazimierza Górskiego 2).

W bardzo prosty sposób można połączyć przyjemne z pożytecznym: wybrać się na zakupy i odebrać pakiet, który uprawnia do startu w Biegu Urodzinowym z PKO Bankiem Polskim. Wystarczy odwiedzić zlokalizowane przy fontannie stoisko PKO Grand Prix Gdyni. Będziemy tam do 15 lutego (czwartek), w godzinach pracy Centrum Riviera (poniedziałek-sobota 10:00-21:00, niedziela 10:00-20:00).

Na stoisku dostępne są pakiety na bieg główny (60 złotych) oraz na marsz nordic walking (40 złotych). Ważna zasada: w Centrum Riviera można zakupić pakiet i od razu zabrać go do domu, nie można natomiast odebrać pakietu zamówionego drogą elektroniczną.

PKO Grand Prix Gdyni rozpocznie Bieg Urodzinowy, fot. facebook.com/gdyniasport

Po 15 lutego pakiety startowe Biegu Urodzinowego z PKO Bankiem Polskim będzie można odebrać też w biurze zawodów w Gdynia Arenie (ul. Kazimierza Górskiego 8):
  • 16 lutego (piątek) w godzinach 15:00-20:00
  • 17 lutego (sobota) w godzinach 8:00-20:00

Odbiór numerów startowych do biegów młodzieżowych i marszu nordic walking będzie możliwy w sobotę od godziny 8:00 do 30 minut przed danym startem.

Przypominamy, że internetowa rejestracja na PKO Grand Prix Gdyni 2018 odbywa się poprzez profil zawodnika, który można znaleźć na stronie grandprixgdyni.pl.