Gdynia zwyciężyła w ogólnopolskim konkursie „Samorząd przyjazny edukacji osób starszych i integracji międzypokoleniowej", zorganizowanym przez Senat Rzeczypospolitej Polskiej. 27 listopada 2012 r. w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia nagrody. od lewej: senator Kazimierz Wiatr, wiceprezydent Gdyni Michał Guć, dyrektor Centrum Aktywności Seniora Bożena Zglińska, senator Mieczysław Augustynpobierz zdjęcieod lewej: senator Kazimierz Wiatr, wiceprezydent Gdyni Michał Guć, dyrektor Centrum Aktywności Seniora Bożena Zglińska, senator Mieczysław Augustynpobierz zdjęcie wiceprezydent Gdyni Michał Guć, dyrektor Centrum Aktywności Seniora Bożena Zglińskapobierz zdjęciedyplompobierz zdjęcie nagrodapobierz zdjęcie Gdynia z nagrodą Senatu RP dla najbardziej przyjaznej seniorom gminy w Polscepobierz zdjęcieGdynia z nagrodą Senatu RP dla najbardziej przyjaznej seniorom gminy w Polscepobierz zdjęcie Gdynia z nagrodą Senatu RP dla najbardziej przyjaznej seniorom gminy w Polscepobierz zdjęcieGdynia z nagrodą Senatu RP dla najbardziej przyjaznej seniorom gminy w Polscepobierz zdjęcie Gdynia z nagrodą Senatu RP dla najbardziej przyjaznej seniorom gminy w Polscepobierz zdjęcieGdynia z nagrodą Senatu RP dla najbardziej przyjaznej seniorom gminy w Polscepobierz zdjęcie Gdynia z nagrodą Senatu RP dla najbardziej przyjaznej seniorom gminy w Polscepobierz zdjęcieGdynia z nagrodą Senatu RP dla najbardziej przyjaznej seniorom gminy w Polscepobierz zdjęcie Gdynia z nagrodą Senatu RP dla najbardziej przyjaznej seniorom gminy w Polscepobierz zdjęcieGdynia z nagrodą Senatu RP dla najbardziej przyjaznej seniorom gminy w Polscepobierz zdjęcie Gdynia z nagrodą Senatu RP dla najbardziej przyjaznej seniorom gminy w Polscepobierz zdjęciepobierz zdjęcie Opublikowano: 27.11.2012 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)