Nocny Bieg Świętojański – zmiany w organizacji ruchu (21-22.06.2024)
Gdyńskie aplikacje

Gdyńskie aplikacje

Aplikacja gdynia.pl

Jedna aplikacja a morze możliwości! Pobierz bezpłatną aplikację miasta Gdyni i korzystaj z wielu usług.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w Gdyni? Nie wiesz jak spędzić wolny czas? Interesują Cię zmiany w organizacji ruchu? Korzystasz już ze zniżek z Kartą Mieszkańca? Chesz zarezerwować wizytę w urzędzie? Widzisz jakaś usterkę w infrastrukturze? A może Twoje dziecko uczęszcza do gdyńskiej szkoły lub przedszkola? Sprawdź z naszą aplikacją pogodę i ruszaj w miasto. Teraz wszystkie te usługi znajdziesz w swoim telefonie dzięki jednej aplikacji. Pobierz aplikację gdynia.pl i poznaj wszystkie funkcjonalności.

Cyfrowy Asystent Mieszkańca

Twój osobisty Asystent, który ułatwić Ci kontakt ze służbami miejskimi w Gdyni. Zaloguj się do aplikacji i w kilku prostych krokach prześlij zgłoszenie dotyczące nieprawidłowości w funkcjonowaniu elementów infrastruktury i przestrzeni publicznej Miasta Gdyni. My się nim zajmiemy. Dzięki powiadomieniom będziesz mógł śledzić postęp w swojej sprawie.

Pobierz aplikację

Gdynia City Guide

Aplikacja „Gdynia City Guide" to kompleksowy informator dotyczący Gdyni, a przede wszystkim jej bogatej oferty kulturalnej i turystycznej.

W rozbudowanej bazie miejsc zarówno turysta, jak i mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie - obok atrakcji turystycznych polecamy bazę gastronomiczną, noclegową, a także miejsca sprzyjające uprawianiu sportów, rekreacji, rozrywce, a nawet zakupom! Prócz tych funkcjonalności aplikacja spełnia rolę rzetelnego, na bieżąco aktualizowanego informatora o wydarzeniach w mieście. W kalendarzu aplikacji sprawdzić można informacje o odbywających się w mieście koncertach, spektaklach teatralnych, wydarzeniach sportowych, wystawach artystycznych, warsztatach edukacyjnych, rozwojowych oraz wielu innych fantastycznych imprezach.

W aplikacji znajdziemy również trasy turystyczne, które pozwolą poznać miasto jeszcze lepiej. Proponowane są wędrówki piesze i rowerowe po Gdyni i okolicach. Do najciekawszych należą trasy tematyczne: Szlak Legendy Morskiej Gdyni, Gdyński Szlak Modernizmu, Trasa Turystyczna Obiektów Militarnych czy też Szlak Kulinarny Centrum Gdyni. Oprócz wymienionych funkcjonalności w aplikacji znajdują się także informacje na temat transportu w mieście, a także planer umożliwiający dodawanie ciekawych miejsc i wydarzeń do swojego podręcznego przewodnika.

Aplikacja działa zarówno w trybie offline, jak i online. Intuicyjny interfejs pozwala szybko znaleźć interesujące nas informacje, a dzięki lokalizacji GPS użytkownik z łatwością namierzy wybrane obiekty i wydarzenia.

Pobierz aplikację

Gdynia i Północne Kaszuby

Chcesz pojeździć na wielbłądzie, stanąć oko w oko z anakondą, zobaczyć z bliska teksańskiego kaktusa? A może dreszczyk emocji związany ze spacerem po cmentarzysku sprzed tysięcy lat? Wyprawa do źródełka przywracającego pamięć? By przeżyć coś ekscytującego, ciekawego, poszerzającego horyzonty, nie trzeba wcale jechać daleko, moc atrakcji czeka w Gdyni i na Północnych Kaszubach.

Gdynia i gminy najbardziej na północ Polski wysuniętego obszaru Kaszub, skupione w Metropolitalnym Forum Wójtów, Burmistrzów, Prezydentów i Starostów NORDA (Forum Norda) razem prezentują swoje turystyczne atrakcje, trasy i serdecznie zapraszają gości. Natura wyjątkowo szczodrze obdarzyła ten rejon kraju. Są tu wspaniałe nadmorskie plaże, malownicze klify, wydmy, jeziora, lasy. Nie mniej ciekawe jest też to, co stworzyli ludzie.

Pobierz aplikację

  • ikonaOpublikowano: 06.07.2017 12:37
  • ikona

    Autor: Michał Kowalski (m.kowalski@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 14.05.2024 15:35
  • ikonaZmodyfikował: Paweł Jałoszewski
ikona