Nocny Bieg Świętojański – zmiany w organizacji ruchu (21-22.06.2024)
Wykaz miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego

Biuro Planowania Przestrzennego Miasta Gdynia

Na stronie opublikowana jest graficzna wyszukiwarka miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz tabele zawierające zestawienia planów uchwalonych oraz planów opracowywanych.

Na skróty:





Graficzna Wyszukiwarka w wersji pełnoekranowej




  • kolorem ciemnozielonym oznaczono obszary miasta, dla których obowiązują miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego, uchwalone uchwałami Rady Miasta Gdyni,
  • kolorem ciemnozielonym z przerywaną linią oznaczono obszary miasta, dla których obowiązują miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego, uchwalone uchwałami Rady Miasta Gdyni, zmienione uchwałą w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego,
  • kolorem jasnozielonym oznaczono obszary miasta, dla których obowiązują miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego, uchwalone uchwałami Rady Miasta Gdyni, na których opracowywane są nowe miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego, objęte uchwałami Rady Miasta Gdyni w sprawie przystąpienia do sporządzenia planów oraz plany zagospodarowania przestrzennego uchwalone przez Radę Miasta Gdyni i oczekujące na publikację w Dzienniku Urzędowym Województwa Pomorskiego;
  • kolorem żółtym oznaczono obszary miasta, dla których miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego są w trakcie opracowania, objęte uchwałami Rady Miasta Gdyni w sprawie przystąpienia do sporządzenia planów oraz plany zagospodarowania przestrzennego uchwalone przez Radę Miasta Gdyni i oczekujące na publikację w Dzienniku Urzędowym Województwa Pomorskiego;


Uchwalone miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego

Numer planu Nazwa planu Data uchwalenia
0101 Babie Doły, Obłuże i Oksywie 2012-09-26
0201 Nasypowa i Śmidowicza - zmiana 1999-10-27
0202 Aragonska i Andaluzyjska 2000-02-23
0203 Dickmana, Muchowskiego i Kępa Oksywska 2005-02-23
0204 Dickmana i Osada Rybacka 2007-10-24
0205 Dickmana 2015-04-22
0206 Płk. S. Dąbka, Bosmańska 2017-06-28
0302 t.j. Tekst jednolity - Tkacka i Benisławskiego 2013-12-18
0303 Stare Obłuże 2005-01-26
0304 Kaczy Dół 2011-12-21
0305 Obłuże, Szlifierzy 2015-12-30
0401 Adm. J. Unruga i Płk. S. Dąbka 2010-12-22
0402 Porębskiego, Żeliwna 2016-09-28
0403 Unruga, Pucka 2022-04-27
0501 Hutnicza, Piaskowa 2014-06-25
0601 Chabrowa i Jałowcowa 2007-03-28
0602 Żurawia i Sępia 2001-12-28
0603 Sępia i Droga Obwodowa 2001-11-28
0604 Żurawia i Malinowa 2002-12-11
0605 Marszewo 2015-06-24
0701 osiedle Meksyk (nieobowiązujący) 2000-05-24
0702 Chylońska i Kartuska 2007-05-23
0703 Park Kiloński 2010-12-22
0704 Obwodowa Północna i zachodni odcinek Drogi Czerwonej 2012-05-23
0705 Węzeł integracyjny Gdynia Chylonia 2016-06-22
0706 Hutnicza, Pucka, Krzywoustego 2017-08-30
0707 Osiedle Meksyk 2022-06-22
0708 Chylonia, pl. Dworcowy 2022-04-27
0801 Trasa Kwiatkowskiego 2001-03-28
0802 Działdowska Modlińska 2008-02-27
0804 Zakręt do Oksywia 2002-12-11
0805 Drzymały, Ramułta 2007-06-27
0806 t.j. Tekst jednolity - Orlicz – Dreszera, Kalksztajnów i Dembińskiego 2013-06-26
0807 Morska, Działdowska 2019-09-25
0808 Dembińskiego, Leszczynki 2020-05-15
0901 Grabowo, Beniowskiego, Wąsowicza (nieobowiązujący) 2002-04-24
0902 Morska, róg Mireckiego 2000-02-23
0903 Morska, Komandorska i Kapitańska 2019-03-27
1003 Kieleckiej i Drogi Gdyńskiej 2009-11-25
1004 Śląska i Podolska 2013-06-26
1005 t.j. Tekst jednolity - Działki Leśne - Warszawska, Witomińska, Wolności 2019-12-18
1006 Śląska, Kielecka, Poznańska 2016-03-09
1101z Hryniewickiego, Waszyngtona i al. Jana Pawła II - zmiana 2010-12-22
1102 t.j. Tekst jednolity - Żwirki i Wigury, Świętojańska i Wybickiego 2016-01-27
1103 t.j. Tekst jednolity - Molo Rybackie 2013-06-26
1104 Władysława IV, 10 Lutego, Świętojańska 2011-03-23
1105 t.j. Tekst jednolity - Skwer Kościuszki, Jana z Kolna i 10 Lutego 2016-12-21
1106 Węglowa, Waszyngtona (nieobowiązujący) 2014-09-24
1107 Portowa, Waszyngtona i projektowana Nowa Węglowa 2013-05-22
1108 Jana z Kolna i projektowana Nowa Węglowa 2017-04-26
1112 Kilińskiego 2018-12-05
1113 Pirs nr 1 na Molu Rybackim 2017-10-25
1114 dawny Bank Polski 2018-05-30
1115 10 Lutego, Abrahama, Batorego 2023-04-26
1201 Kamienna Góra 2005-06-22
1201z Kamienna Góra - zmiana 2009-05-27
1201z2 Kamienna Góra - zmiana 2010-09-29
1202 t.j. Tekst jednolity - Słowackiego, Krasickiego i al. Marszałka Piłsudskiego 2017-12-20
1203 Korzeniowskiego, Stwosza 2016-10-26
1204 Sienkiewicza, Stwosza 2018-04-25
1205 Bulwar Nadmorski 2023-12-20
1301 Skwer Plymouth (nieobowiązujący) 2008-03-26
1302 t.j. Tekst jednolity - Wyspiańskiego i Ejsmonda 2016-12-21
1303 Skwer Plymouth, Piłsudskiego 2018-12-19
1305 Władysława IV i Piłsudskiego 2022-11-23
1401 Legionów i Powstania Styczniowego 1999-04-28
1402 ogródki działkowe przy Al. Zwycięstwa 136 2003-06-25
1403 teren byłej zajezdni 2002-05-22
1404 Huzarska (nieobowiązujący) 2004-04-28
1405 Legionów i al. Zwycięstwa 2006-06-21
1406 t.j. Skośna, Szczeblewskiego i Okrętowa 2014-12-30
1407 Kępa Redłowska 2022-10-26
1408 Krośnieńska 2017-03-29
1409 Stryjska, rondo Brzeskiego 2018-06-27
1501 Wielkopolska Wrocławska (nieobowiązujący) 2002-09-25
1502z al. Zwycięstwa i Świętopełka - zmiana 2010-08-25
1503 część nadmorska dzielnicy Orłowo 2007-01-24
1503z część nadmorska dzielnicy Orłowo - zmiana 2013-09-25
1503z4 Orłowo nadmorskie - zmiana 4 2017-09-27
1504 Droga Czerwona - odcinek południowy 2009-08-26
1505 części dzielnicy Orłowo w Gdyni, rejon al. Zwycięstwa i Spółdzielczej 2009-06-24
1506 t.j. rzeka Kacza, Kasztanowa 2013-11-27
1507 Inżynierska i Wrocławska 2017-06-28
1508 Spacerowa, Orłowska, Króla Jana III, Przemysława, Plażowa, Balladyny, Świętopełka (nieobowiązujący) 2019-05-22
1509 Orłowska 2021-06-23
1510 Świętopełka 2021-03-31
1601 Żniwna i Grenadierów 2004-04-28
1602 Olimpijska 2006-12-12
1603 Stryjska i Łużycka 2005-02-23
1604 t.j. Tekst jednolity - Polana Bernadowo 2016-01-27
1605 t.j. Tekst jednolity - Wielkopolska, Spokojna i Sopocka 2016-12-21
1606 teren położony na zachód od Łęczyckiej 2008-10-22
1607 Wielkopolska, Strzelców 2012-03-28
1608 Stryjska i K. Górskiego 2015-05-27
1609 Rzeka Kacza - Potok Przemysłowy 2017-05-24
1611 Strzelców i Dragonów 2017-08-30
1612 Wielkopolska, Parkowa 2018-12-19
1615 teren przy Olimpijskiej 2022-03-23
1616 Przemyska, Bądkowskiego 2022-08-31
1701 Wielki Kack 2002-06-26
1702 Nowa Spacerowa 2001-10-31
1703 Kacze Buki (nieobowiązujący) 2007-06-27
1704z obszar dawnego Polifarbu - zmiana / obszar dawnego Polifarbu 2007-03-28
1705 Jezioro Kackie 2009-05-27
1706 Na wschód od Świętokrzyskiej 2013-11-27
1709 Kacze Buki 2020-02-26
1801 Makuszyńskiego i Porazińskiej 2004-11-24
1802 Obwodnica, Nowowiczlińska 2019-09-25
1901 Łanowa i Warzywna 2005-05-25
1902 Głogowa i Walerianowa (nieobowiązujący) 2003-08-27
1903 przebieg ulicy zbiorczej Nowej Wiczlińskiej 2004-06-23
1904 Rdestowa (nieobowiązujący) 2006-12-12
1905 Miętowa i rzeka Kacza 2007-09-26
1906 Nowowiczlińska, Porazińska 2013-10-23
1907 rejon rzeki Kaczej i Góry Donas 2010-08-25
1908 t.j. Tekst jednolity - Chwaszczyńska, Rdestowa, Pomianowskiego 2016-12-21
1909 Leśna Polana 2020-05-15
2001 Chwarznieńska - odcinek leśny 2004-06-23
2002 schronisko "Ciapkowo" 2014-09-24
2101 Rolnicza, Chwarznieńska 2016-04-20
2102 Widna, Rolnicza 2018-05-30
2201 Wiczlińska, Chwarznieńska i Śliska (nieobowiązujący) 2004-12-22
2202 Sucha i Wiczlińska 2005-06-22
2203 gazociąg - odcinek południowy 2003-12-31
2204 gazociąg 2001-04-25
2205 Wielka Rola 2010-01-27
2205z Wielka Rola - zmiana 2015-10-28
2206 Węzeł Chwarzno (nieobowiązujący) 2011-02-23
2207 Potok Wiczliński 2011-02-23
2208 Niemotowo i ul. Chwarznieńska 2012-12-19
2209 Skrzetuskiego, Pelczara, Wyszyńskiego 2023-11-22
2210 Wiczlińska, Chwarznieńska, A. Krauzego 2017-06-28
2211 Węzeł Chwarzno 2017-12-20
2212 Małkowskiego, Wyszyńskiego 2023-06-28
2214 Chwarznieńska, Krauzego, Szewczenki 2022-08-31
2301 rejon Portu Zachodniego 2007-01-24
2302 dawna Stocznia Gdynia 2012-11-28


Opracowywane miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego

Numer planu Nazwa planu Data przystąpienia
0102 Babie Doły, Nowe Obłuże 2021-08-25
0103 Dickmana 2023-06-28
0207 Bosmańska, Śmidowicza, Arciszewskich 2018-12-05
0306 Ledóchowskiego 2019-01-23
0404 Czernickiego i Platynowa 2023-02-08
0502 Morska, Chylońska 2014-03-26
0503 Hutnicza 2017-03-29
0504 Linia kolejowa 228 2023-02-08
0809 Kordeckiego, Orlicz-Dreszera, Kalksztajnów 2023-08-30
1007 Węzeł Franciszki Cegielskiej 2022-03-23
1008 Urszulanek i Wolności 2022-03-23
1109 Skwer przy Władysława IV 2012-10-31
1110 Węglowa i J. Waszyngtona 2015-10-28
1111 Władysława IV, Żwirki i Wigury 2016-11-23
1116 Borchardta, pl. Grunwaldzki 2020-10-28
1304 Zwycięstwa, Tetmajera, Kopernika, Redłowska 2017-10-25
1503z3 Orłowo nadmorskie - zmiana 3 2016-03-09
1511 Przebendowskich 2020-10-28
1613 Strzelców, Żniwna 2019-11-27
1614 Skrzyżowanie Wielkopolskiej i Strzelców 2019-11-27
1617 Łużycka, Sportowa 2023-02-08
1618 Dragonów 2023-08-30
1707 Nowa Kielnieńska 2011-10-23
1708 Źródło Marii, Chwaszczyńska, Wielkopolska 2014-09-24
1803 Buraczana, Nałkowskiej 2019-12-18
1910 Pomianowskiego Chwaszczyńska 2023-08-30
2103 Nauczycielska 2023-08-30
2213 Wiczlińska, Trójmiejski Park Krajobrazowy 2017-12-20
2215 Gazociąg 2023-06-28

  • ikonaOpublikowano: 03.10.2017 11:00
  • ikona

    Autor: Bartłomiej Poźniak (b.pozniak@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 22.03.2024 15:02
  • ikonaZmodyfikował: Łukasz Niedźwiecki
ikona