6 grudnia 2012 r. odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy na budynku stacjonarnego hospicjum dla dzieci w Gdyni przy ul. Dickmana. Ponieważ tego dnia obchodzone są mikołajki, na dachu pojawiła się wiecha - choinka. Poniżej fotorelacja.Pierwsze w regionie i jedno z pierwszych w kraju stacjonarne hospicjum dla dzieci w Gdyni powstaje z myślą o tym, by stworzyć najmłodszym podopiecznym drugi dom, komfortowy i wygodny, w którym znajdą się przyjazne pokoje dla dzieci i ich rodzin, nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny, sale zabaw, a nawet kino. Hospicjum to wotum wdzięczności za pontyfikat Jana Pawła II. fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęciefot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcie fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęciefot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcie fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęciefot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcie fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęciefot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcie fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęciefot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcie fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcie fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcie fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcie fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcie fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcie fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcie fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcie fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcie Opublikowano: 06.12.2012 00:00 Autor: Sylwia Szumielewicz - Tobiasz (s.szumielewicz@gdynia.pl)