Zachęcamy do głosowania na Gdynię w czwartej edycji ogólnopolskiego konkursu „Świeć Się" na najpiękniejszą iluminację świąteczną w Polsce, organizowanego przez Grupę ENERGA. Przypominamy, że w ubiegłym roku nasze miasto zajęło pierwsze miejsce w województwie i piąte w kraju. iluminacja świąteczna na Placu Kaszubskim - fot. Marcin Kostrzyńskipobierz zdjęciefontanna na Skwerze Kościuszki - fot. Marcin Kostrzyńskipobierz zdjęcie choinka przy gdyńskim magistracie - fot. Marcin Kostrzyńskipobierz zdjęcie choinka przy gdyńskim magistracie - fot. Marcin Kostrzyńskipobierz zdjęciechoinka przy gdyńskim magistracie - fot. Marcin Kostrzyńskipobierz zdjęcie ul. Świętojańska w świątecznej szacie - fot. Marcin Kostrzyńskipobierz zdjęcie Opublikowano: 14.12.2012 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)