28 stycznia br. otwarto nowy Komisariat Policji w Gdyni Redłowie. Nowoczesna jednostka zastąpi obecnie funkcjonujący Komisariat Wzgórze św. Maksymiliana. Gdyńscy policjanci otrzymali także kluczyki do nowego radiowozu. Komisariat policji w Gdyni Redłowie fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcieUroczystość otwarcia nowego komisariatu policji w Gdyni Redłowie fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcie Uroczystość otwarcia nowego komisariatu policji w Gdyni Redłowie fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcieZaproszeni goście fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcie Uroczystość otwarcia nowego komisariatu policji w Gdyni Redłowie fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcie Uroczystość otwarcia nowego komisariatu policji w Gdyni Redłowie fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcie Symboliczne przecięcie wstęgi fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcie Symboliczne przecięcie wstęgi fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcie Symboliczne przecięcie wstęgi fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcie Komisariat policji w Gdyni Redłowie fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcie Zwiedzanie nowego komisariatu policji w Gdyni Redłowie fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcie Zwiedzanei nowego komisariatu policji w Gdyni Redłowie fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcie Niebieski pokój w nowym komisariacie policji w Gdyni Redłowie fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcie Zwiedzanie nowego komisariatu policji w Gdyni Redłowie fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcie Komisariat policji w Gdyni Redłowie fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcie Parking nowego komisariatu policji w Gdyni Redłowie fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcie Opublikowano: 28.01.2013 00:00 Autor: Sylwia Szumielewicz - Tobiasz (s.szumielewicz@gdynia.pl)