2 lutego 2013 r. w Gdyni odbędzie się premiera nowego spektaklu Teatru Miejskiego pt. „Królowa Śniegu" oraz wielki kostiumowy bal karnawałowy małych gdynian. Gościem specjalnym balu będzie właśnie Królowa Śniegu. Poniżej zdjęcia aktorów w ich scenicznych strojach. Aktorzy Teatru Miejskiego w Gdyniw strojach ze spektaklu "Królowa Śniegu"fot. Michał KowalskipobierzAktorzy Teatru Miejskiego w Gdyniw strojach ze spektaklu "Królowa Śniegu"fot. Michał Kowalskipobierz Aktorzy Teatru Miejskiego w Gdyniw strojach ze spektaklu "Królowa Śniegu"fot. Michał Kowalskipobierz Aktorzy Teatru Miejskiego w Gdyniw strojach ze spektaklu "Królowa Śniegu"fot. Michał Kowalskipobierz Opublikowano: 30.01.2013 00:00 Autor: Sylwia Szumielewicz - Tobiasz (s.szumielewicz@gdynia.pl)