Sztuka rzadko opuszcza mury teatru, ale nie w Gdyni. Tu już trzeci raz udaje się w teren, ponieważ lubi bliskie spotkania z ludźmi. Od 2 do 27 marca 2013 r. mieszkańcy kilku gdyńskich dzielnic będą mogli bezpłatnie obejrzeć przedstawienia przygotowane przez Społeczne Stowarzyszenie Edukacyjno-Teatralne „Stacja Szamocin" w ramach projektu „Teatr Zajechał". "Mateczka" - fot. Marzena Chojnowskapobierz zdjęcie "Moskwa Pietuszki" - fot. Bogna Kociumbaspobierz zdjęcie "Orlando" - fot. Piotr Rogalskipobierz zdjęcie"Ścianananaświat" - fot. Bogna Kociumbas pobierz zdjęcie "Tulla" - fot. Zbyszek Szrederpobierz zdjęcie Opublikowano: 26.02.2013 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)