Cztery drużyny z gdyńskich szkół, z Gimnazjum nr 4 i III LO, znalazły się w gronie laureatów ogólnopolskiego finału „Odyseja Umysłu". W nagrodę mogą reprezentować Polskę podczas Festiwalu Europejskiego w Niemczech i finałach światowych w Stanach Zjednoczonych. uczniowie z Gimnazjum nr 4 - materiały prasowe szkołypobierz zdjęcieuczniowie z Gimnazjum nr 4 - materiały prasowe szkołypobierz zdjęcie Opublikowano: 27.03.2013 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)