Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek i wiceprezydent Michał Guć odebrali dzisiaj w Warszawie Nagrodę Obywatelską Prezydenta RP w kategorii Wspólnota Obywatelska za projekt „Gdynia w dialogu z mieszkańcami". Przyznane w tym roku po raz pierwszy nagrody stanowią wyróżnienie dla tych wybitnych, nowatorskich i efektywnych działań obywatelskich na rzecz dobra wspólnego, które mogą stanowić wzory do naśladowania. prezydent Wojciech Szczurek i wiceprezydent Michał Guć z nagrodą - materiały prasowe Urzędu Miasta Gdyni statuetka - fot. Michał Kowalskizdjęcie do pobraniadyplomdyplom do pobrania Prezydent Gdyni odbiera nagrodę z rąk Prezydenta RPmateriały prasowe Urzędu Miasta GdyniPrezydent RP wręczył Nagrodę Obywatelską 2013materiały prasowe Urzędu Miasta Gdyni Opublikowano: 28.05.2013 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)