Energii do działania im nie brakuje, za to ta elektryczna jest jak najbardziej w cenie. Dzisiaj, 18 czerwca 2013 r., w gdyńskim InfoBoxie podpisano porozumienia dotyczące wspólnego zakupu energii elektrycznej w ramach Metropolitalnego Forum Wójtów, Burmistrzów, Prezydentów i Starostów „NORDA". uroczyste podpisanie porozumienia - fot. Krzysztof Romańskipobierz zdjęcieprezydent Gdyni Wojciech Szczurek podpisuje porozumienie - fot. Krzysztof Romańskipobierz zdjęcie Opublikowano: 18.06.2013 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)