Uczniowie i ich rodzice oraz pracownicy Gimnazjum nr 24 i III Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni postanowili pomóc w zbieraniu funduszy na wyposażenie gdyńskiego Domu Hospicyjnego dla dzieci. Dzisiaj, 20 czerwca br. zbierali w szkole datki do puszek. Zbieranie datków na wyposażenie gdyńskiego Domu Hospicyjnego dla dzieci fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcieZbieranie datków na wyposażenie gdyńskiego Domu Hospicyjnego dla dzieci fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcie Zbieranie datków na wyposażenie gdyńskiego Domu Hospicyjnego dla dzieci fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcie Opublikowano: 20.06.2013 00:00 Autor: Sylwia Szumielewicz - Tobiasz (s.szumielewicz@gdynia.pl)