23.01.2014 r. z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, w Centrum Aktywności Seniora w Gdyni został uruchomiony pierwszy w Polsce, interaktywny portal „Senior plus". Wydarzenie uświetnił muzyczny występ członków Klubu Seniora „Słońce" z Redłowa. Witryna www.seniorplus.gdynia.pl jest nie tylko przeznaczona dla, ale co najważniejsze współtworzona przez gdyńskich seniorów. Ma na celu prezentację tego, co Gdynia ma do zaoferowania starszym mieszkańcom naszego miasta, ale i tego, co sami seniorzy czynią, by ich życie było ciekawe, twórcze, zdrowe i piękne!Poniżej zdjęcia z prezentacji. Nowy portal dla seniorówfot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcie Nowy portal dla seniorówfot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcieNowy portal dla seniorówfot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcieNowy portal dla seniorówfot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcieNowy portal dla seniorówfot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcieNowy portal dla seniorówfot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcieNowy portal dla seniorówfot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcieNowy portal dla seniorówfot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcieNowy portal dla seniorówfot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcieNowy portal dla seniorówfot. Sylwia Szumielewicz-Tobiaszpobierz zdjęcie Opublikowano: 23.01.2014 00:00 Autor: Sylwia Szumielewicz - Tobiasz (s.szumielewicz@gdynia.pl)