SZUKAJ:

WYBIERZ KATEGORIĘ

WYBRANE KATEGORIE: - wszystkie -

Kalendarz wydarzeń

(nie)konferencja Kierunek-Wizerunek

(nie)konferencja Kierunek-Wizerunek (mat. organizatora)

(nie)konferencja Kierunek-Wizerunek (mat. organizatora)

Kategoria: Miejsce wydarzenia: Początek: Wstęp:
Wydarzenia inne - - - wydarzenie archiwalne Wstęp wolny

W dniach 7-9 września 2020 roku odbędzie się branżowa (nie)konferencja Kierunek-Wizerunek. Tegoroczna edycja dotyczyła będzie komunikacji online w dobie pandemii. Uczestnictwo jest bezpłatne, decyduje kolejność zapisów.

W 2020 roku odbędzie się kolejna edycja branżowej (nie)konferencji dla pracowników bibliotek Kierunek-Wizerunek. W tym roku, ze względu na zagrożenie epidemiczne, zapraszamy do udziału w wydarzeniu w formule online.

Tegorocznym tematem będzie szeroko pojęta komunikacja w dobie pandemii – postaramy się odpowiedzieć na pytanie jak będąc na odległość, jednocześnie zbliżyć się do czytelników. (nie)konferencję podzieliliśmy na trzy bloki:

  • Biblioteka w sieci, czyli jak promować literaturę (i kulturę) online (7 września 2020 r., od 10:00). Webinar wstępny poprowadzi bloger Artur Jabłoński, warsztaty: Monika Serafin z IKM Gdańsk oraz Magdalena Tomaszewska z agencji 4People.
  • Bibliotekarze w oku kamery, czyli o komunikacji wewnętrznej (8 września 2020 r., od 10:00). Webinar wstępny poprowadzi Igor Mróz z Zero Bullshit Management, warsztaty: Adriana Borucka i Aleksandra Ossowska (obie panie z agencji iComms).
  • Biblioteka aplikacji, czyli o narzędziach i apkach niezbędnych w onlineowym czasie (9 września 2020 r., od 10:00). Webinar wstępny poprowadzi bloger Paweł Tkaczyk. Warsztaty: Monika Schmeichel-Zarzeczna (Biblioteka aplikacji) oraz Magdalena Tomaszewska (agencja 4People).

Każdy z konferencyjnych poprzedzał będzie webinar transmitowany na profilu Facebook „Biblioteka Gdynia”, który nawiązywał będzie do tematu szkolenia. Wydarzenie odbędzie się za pośrednictwem aplikacji Zoom.

Dodatkowo w trakcie (nie)konferencji zapraszamy na… spacer. Na profilu Facebook „Biblioteka Gdynia" odbędzie się wycieczka po Gdyni w formule online, którą poprowadzi Michał Miegoń z Muzeum Miasta Gdynia.

Tegoroczna edycja (nie)konferencji Kierunek-Wizerunek jest całkowicie darmowa, jednak wymaga zapisu za pośrednictwem portalu Evenea. Liczba miejsc ograniczona do 90 osób.
Więcej informacji na stronie: https://www.kierunekwizerunek.pl/.