1100 (700) 2013-05-24 - 2013-05-30

Sezon startowy zakończony

4 srebrne i 2 brązowe medale w tym sezonie wywalczone dla Gdyni Cheerleaders z Młodzieżowego Domu Kultury startem w V Otwartych Mistrzostwach Mazowsza Cheerleaders - Grand Prix Polski Cheerleaders 2013.

Tegoroczne starty cheerleaderki rozpoczął najważniejszy start w sezonie, udział w Mistrzostwach Polski, które rozgrywane były w Lesznie w na początku marca. Obie grupy cheerleaders z Młodzieżowego Domu Kultury rywalizowały w kategorii junior w dywizji pom dacne i wywalczyły srebrny medal i Wicemistrzostwo Polski grupa Galaxy, ternowana pod okiem Julii Szmit oraz piąte miejsce grupa Elka, której trenerem jest Kamila Hamerska.
Ze startu na start gdyńskie cheerleaderki prezentowały coraz wyższy poziom przywożąc medale i puchary z turnieju w Gdańsku i Gdyni. W Gdańsku po zaciętej rywalizacji dziewczyny zajęły odpowiednio II miejsce grupa Galaxy, III miejsce grupa Elka. W Gdyni pod nieobecność Galaxy Elka wywalczyła II miejsce i upragniony srebrny medal.
Tegoroczny sezon startowy cheerleaderki zakończyły udziałem w V Otwartych Mistrzostwach Mazowsza Cheerleaders - Grand Prix Polski Cheerleaders 2013. organizowanych w ramach dnia Lokalnych Inicjatyw Społecznych - Płockie Inspiracje, 11 maja 2013 r.
Gdyńskie cheerleaderki z Płocka przywiozły srebrny i brązowy medal, tym razem srebro wywalczyła grupa Elka, a brąz grupa Galaxy.