Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI. Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI.
2014

Podpisanie porozumienia o współpracy na Darze Młodzieży – zaproszenie

W najbliższą środę, 9 lipca, Invest in Pomerania zaprasza na uroczyste podpisanie porozumienia o współpracy firmy MOL Europe B.V., będącej europejskim oddziałem japońskiego armatora kontenerowego Mitsui O.S.K. Lines - z Akademią Morską w Gdyni. Początek o godz. 14.00 na żaglowcu Dar Młodzieży w Gdyni.

W spotkaniu  udział zapowiedzieli:

Ryszard Świlski - Wicemarszałek Województwa Pomorskiego
Piotr Jędrzejowicz  - Rektor Akademii Morskiej w Gdyni
Petra Brandts - General Manager, European Human Resources, MOL
Reiner Zimbalski - General Manager, European Cost & Logistics Division, MOL

Prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 8 lipca br. na adres e-mail:
magdalena.piechota-sieczkowska@investinpomerania.pl
 
Mitsui O.S.K. Lines, Ltd. to koncern działający w branży międzynarodowego transportu morskiego. Jego główna siedziba znajduje się w Tokio, a historyczne początki działalności sięgają aż 1878 roku. W ramach całej grupy działa obecnie ponad 400 podmiotów zatrudniających łącznie blisko 10 tys. osób na całym świecie. W październiku 2014 r. Mol Europe B.V. rozpocznie działalność w nowej lokalizacji, biurowcu Alchemia w Gdańsku i  planuje zatrudnić  ok. 60 osób.  W ramach porozumienia, które będzie zawarte pomiędzy Akademią Morską a Inwestorem  najlepsi studenci AM będą mogli odbywać praktyki zawodowe w gdańskim oddziale.

Zaproszenie