Uwaga! Od 13 marca rząd wprowadza nowe obostrzenia w województwie pomorskim Uwaga! Od 13 marca rząd wprowadza nowe obostrzenia w województwie pomorskim
2014

Święto Morza – zaproszenie na konferencję prasową

Pomorski Okręgowy Związek Żeglarstwa zaprasza na konferencję prasową poświęconą obchodom Święta Morza 2014, która odbędzie się 19 marca, o godz. 12.00, w siedzibie Pomorskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego przy al. Jana Pawła II 11 w Gdyni (budynek Yacht Klubu Polski, naprzeciw okrętu-muzeum ORP Błyskawica). 

Udział w konferencji zapowiedział prezydent Gdyni Wojciech Szczurek, prezes Ligi Morskiej i Rzecznej, a jednocześnie dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni Andrzej Królikowski, komandor Mirosław Mordel, dowódca 3 Flotylli Okrętów w Gdyni, prorektor Akademii Morskiej w Gdyni do spraw morskich Henryk Śniegocki, sekretarz generalny Krajowej Izby Gospodarki Morskiej Jerzy Lewandowski i prezes Pomorskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego Bogusław Witkowski

W trakcie spotkania z dziennikarzami przedstawiciele organizatorów Święta Morza podpiszą list intencyjny dotyczący współpracy przy imprezie. Przedstawione również zostaną pierwsze szczegóły planowanych wydarzeń.  

Pierwsza edycja Święta Morza odbyła się w ubiegłym roku. Była to reaktywacja imprezy nawiązującej do przedwojennych tradycji miasta z „morza i marzeń”. Ubiegłoroczny program obejmował ponad 40 wydarzeń o morskim charakterze.  

Więcej o Święcie Morza znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej imprezy - www.swietomorza.eu

UWAGA! Organizatorzy proszą o potwierdzenie obecności na konferencji jeszcze dziś, czyli do 18 marca: Ewa Górska, POZŻ, tel.: 664 052 804, e-mail: ewa.gorska@pozz.org.pl. 

Logotyp Święta Morza - pobierz;
szczegółowy plan konferencji - pobierz.