Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI. Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI.
2014

Zaproszenie na konferencję prasową i ucztę kulinarną w Miejskich Halach Targowych w Gdyni

W najbliższą sobotę, 12 kwietnia br. zapraszamy Państwa do Miejskich Hal Targowych w Gdyni (ul. Wójta Radtkego 36) na konferencję prasową prezentującą nowe narzędzia promocji tego „brzucha miasta" i na pokaz mistrzowskiego gotowania Live Cooking, oczywiście ze świeżutkich  produktów ze stoisk MHT.

W programie:
godz. 10:55 - zbiórka przed wejściem głównym do Hali Łukowej;
godz. 11:00 - prezentacja logo i nowej strony internetowej Miejskich Hal Targowych w Gdyni, zapowiedź konkursu promującego hale targowe oraz krótkie omówienie koncepcji kreatywnej marketingu hal;
godz. 11:20 - krótki spacer po halach połączony z zabawą - mini konkursem z nagrodą specjalną;
godz. 11:30 - poczęstunek, ze świeżych produktów stoisk hal targowych.

W trakcie spotkania będzie również możliwość oglądania pokazu mistrzowskiego gotowania Live Cooking (potrawy z Maroka, Algierii i Tunezji) w wykonaniu szefowej restauracji „Malika" Ewy Maliki Szyc Juchnowicz.

Wszystkich zainteresowanych dziennikarzy prosimy o wcześniejsze potwierdzenie udziału w konferencji prasowej: e-mail sekretariat@arg.gdynia.pl - do piątku, 11 kwietnia do godz. 14.00.