Uwaga! Od soboty 24 października cała Polska staje się strefą czerwoną, będą również obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. W przestrzeni publicznej zasłoń usta i nos.

Uwaga! Od soboty 24 października cała Polska staje się strefą czerwoną, będą również obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. W przestrzeni publicznej zasłoń usta i nos.

2014

Zaproszenie na poniedziałkową konferencję prasową w Gdynia InfoBox

Zapraszamy Państwa w poniedziałek 8 września 2014 r., do Gdynia InfoBox (ul. Świętojańska 30, I piętro) na konferencję prasową poświęconą gdyńskim aktualnościom, która odbędzie się, około godz. 10.00 (tuż po zakończeniu konferencji poświęconej Festiwalowi Filmowemu w Gdyni - start o godz. 9.00 w tym samym miejscu).


W programie:
 
- o VI Festiwalu Filmów Dokumentalnych „Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci" opowie jego dyrektor Arkadiusz Gołębiewski;

- pozostając jeszcze na kilka chwil w tematyce filmowej Marek Łucyk - dyrektor GOSiR, zaprosi do obejrzenia premiery-niespodzianki dotyczącej tegorocznego sezonu żeglarskiego w Gdyni;

- szczegóły festiwalu „SlotPomorze" organizowanego w Parku Kolibki przedstawią Kryspin Pluta i Łukasz Nadolski;
 
- dr hab. inż. Ireneusz Czarnowski zaprezentuje program konferencji naukowej z dziedziny informatyki „KES 2014", której współorganizatorami są między innymi PPNT Gdynia i Akademia Morska w Gdyni;
 
- konkurs na „Gdyński Przysmak" zapowie Witold Okun z Agencji Rozwoju Gdyni;

- "Wymiennikownia - włącz aktywność" - konferencję pod takim tytułem zapowie Marta Ostrowska z Wymiennikowni;
 
- harmonogram jesiennych wystawek wielkogabarytowych w naszym mieście przedstawi Dorota Marszałek-Jalowska, kierownik Referatu  Ekorozwoju UM Gdyni.
 
 
Przypominamy, że w poniedziałek o godzinie 12.00 odbędzie się otwarcie Szkoły Muzycznej w Gdyni. Dziennikarzom, którzy po obu konferencjach zechcą wziąć udział także i w tym wydarzeniu oferujemy transport. Zaznaczamy jednak, że liczba miejsc jest ograniczona.
 
 
 
Do zobaczenia.