Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI. Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI.
2015

Konferencja na temat raportu "Polskie metropolie 2015: Trójmiasto"

W imieniu organizatorów zapraszamy na oficjalną prezentację "Raportu o polskich metropoliach 2015", dotyczący Trójmiasta. Konferencja prasowa odbędzie się w poniedziałek 14 grudnia o godz. 14.00 w Hotelu Sheraton (sala Columbus C, Powstańców Warszawy 10, Sopot).

"Raport o polskich metropoliach" stanowi trzecią z kolei (poprzednie dwie zostały przedstawione w latach 2007 i 2011), dokonaną przez PwC ocenę szans i wyzwań rozwojowych stojących przed 12 polskimi miastami należącymi do Unii Metropolii Polskich.
Autorzy raportu oszacowali wielkość kapitału rozwojowego, jakim dysponują polskie miasta. Zgodnie z metodyką opracowaną przez PwC kapitał został podzielony na siedem składowych, nazywanych „siedmioma kapitałami" i odnoszących się do poszczególnych obszarów rozwoju: finansów, inwestycji, infrastruktury, instytucji, wizerunku, ludzi i jakości życia.
 
W konferencji, na której zaprezentujemy najważniejsze wnioski z raportu o Trójmieście, udział wezmą:
- Katarzyna Gruszecka-Spychała, Wiceprezydent Gdyni,
- Paweł Adamowicz, Prezydent Gdańska,
- Jacek Karnowski, Prezydent Sopotu,
- prof. Witold Orłowski, autor raportów, główny doradca ekonomiczny PwC,
- Dionizy Smoleń, dyrektor zespołu ds. sektora publicznego PwC,
- Paweł Ożarowski, partner PwC.

Organizatorzy proszą o potwierdzenie udziału w spotkaniu do 11 grudnia mailowo na adres michal.golebiewski@pl.pwc.com lub telefonicznie pod numerem telefonu 519 504 245.