Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI. Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI.
2015

UWAGA! Czwartkowa konferencja w Muzeum Emigracji o godz. 11.00

W  czwartek 14 maja o godz. 11.00, a nie jak wcześniej informowaliśmy o godz. 11.30, w Muzeum Emigracji w Gdyni (ul. Polska 1) odbędzie się konferencja prasowa poprzedzająca otwarcie placówki. Podczas spotkania zaprezentowany zostanie niezwykły dar, który prof. Zbigniew Brzeziński przekazał placówce. 

W konferencji wezmą udział:
- Wojciech Szczurek, prezydent Gdyni
- Karolina Grabowicz-Matyjas, dyrektor Muzeum Emigracji w Gdyni
 
Ponadto, przekazane zostaną Państwu szczegóły organizacyjne związane z uroczystością otwarcia zaplanowaną na sobotę 16 maja o godz. 11.30, w tym zasady obsługi prasowej. Wstęp na otwarcie będą mieli wyłącznie akredytowani dziennikarze. 
 
Wszelkich informacji udziela Joanna Wojdyło, rzeczniczka muzeum, tel.: 606 167 972, e-mail:  j.wojdylo@muzeumemigracji.pl/. 

Przepraszamy za zamieszanie!