Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI. Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI.
2015

Zaproszenie na chrzest jachtu „Empatia Polska"

W sobotę 23 maja o godz. 15.00 odbędzie się chrzest jachtu oceanicznego s/y Empatia Polska - pierwszej tego typu polskiej jednostki zaprojektowanej specjalnie pod kątem osób z niepełnosprawnością. Uroczystość będzie miała miejsce na Nabrzeżu Młodego Żeglarza w basenie  jachtowym im. Mariusza Zaruskiego przy alei Jana Pawła II 13. Organizatorem uroczystości jest Fundacja na Rzecz Integracji Społecznej „Empatia" z siedzibą w Poznaniu. 
 
Gośćmi imprezy będą  niepełnosprawni żeglarze z Polski, przedstawiciele władz Gdyni, władz Polskiego Związku Żeglarskiego, sponsorów, uczelni wyższych i  organizacji pozarządowych współpracujących z Fundacją Empatia.
 
Jachtem  może żeglować 6-7 osób, w tym 4-5 osób z niepełnosprawnością - nie tylko z ograniczeniami ruchu, ale też niewidomych, czy niedosłyszących.