2016

CIVITAS Forum Gdynia 2016 - zgłoszenia dziennikarzy

Ekologiczne i nowoczesne trolejbusy oraz autobusy na gaz ziemny, strefa Tempo 30, buspasy, rywalizacja European Cycling Challenge czy plany wprowadzenia stref pieszych - to tylko część działań w naszym mieście związanych z inicjatywą CIVITAS DYN@MO. W dniach 28-30 Gdynia będzie gospodarzem CIVITAS FORUM, jednego z najważniejszych wydarzeń promujących ideę zrównoważonej mobilności miejskiej organizowanym w Europie. Blisko 500 gości z różnych stron świata będzie dyskutować o mobilności i jednocześnie pozna w praktyce gdyńskie rozwiązania.

Konferencja odbędzie się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym, al. Zwycięstwa 96/98. W załączniku szczegółowy program.

W środę 28 września o godzinie 14.30 w sali G, odbędzie się konferencja prasowa, w której udział wezmą:

- Andreja Kodrin - przedstawiciel Komisji Europejskiej,

- Katarzyna Gruszecka-Spychała - wiceprezydent Gdyni ds. gospodarki, 

- Marek Stępa - wiceprezydent Gdyni ds. rozwoju,

- Roland Hunziker - Director Sustainable Cities and Building, WBCSD.

 
UWAGA!

Przyjmowanie wniosków o akredytacje zakończone. Akredytacje są do odbioru bezpośrednio podczas forum, na terenie PPNT Gdynia

Dziennikarzy chcących wziąć udział w briefingu oraz akredytować się na forum, prosimy o przesłanie imienia, nazwiska, miasta zamieszkania oraz nazwy redakcji na adres e-mail: rzecznik@gdynia.pl. W temacie prosimy podać "CIVITAS FORUM Gdynia - akredytacja".