2016

Czas na głosowanie w gdyńskim Budżecie Obywatelskim 2016 - zaproszenie na konferencję

W piątek, 9 września o godz. 12.30 w Laboratorium Innowacji Społecznych w Gdyni (budynek IV, al. Zwycięstwa 96/98) odbędzie się konferencja prasowa poświęcona, rozpoczynającemu się już w poniedziałek 12 września, głosowaniu w gdyńskim Budżecie Obywatelskim 2016.

Michał Guć, wiceprezydent Gdyni oraz Paweł Brutel, przewodniczący komisji Samorządności Lokalnej i Bezpieczeństwa Rady Miasta Gdyni przekażą wszystkie ważne związane z nim informacje: przybliżą obowiązujący w tym roku sposób głosowania i projekty, spośród których będziemy wybierać.

Przede wszystkim jednak zdradzą, jaki bonus władze miasta przygotowały dla dzielnicy, której mieszkańcy okażą się najbardziej aktywni we wrześniowym głosowaniu.

Tematem konferencji będzie również „Przyjazna dzielnica” – towarzyszące Budżetowi Obywatelskiemu głosowanie na przedsięwzięcia przygotowane przez rady dzielnic w szerokim, dzielnicowym partnerstwie, mające poszerzyć ofertę spędzania czasu wolnego i rozwijania zainteresowań w najbliższej okolicy.