Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI. Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI.
2016

EuroRugby Gdynia 2016 - zaproszenie na konferencję prasową reprezentacji Polski w rugby kobiet i mężczyzn

W najbliższy weekend wielki finał ME w rugby. 16 i 17 lipca na Stadionie Miejskim w Gdyni odbędzie się trzeci turniej Rugby Europe Sevens Grand Prix Series. W związku z wydarzeniem, w imieniu Polskiego Związku Rugby, zapraszamy na konferencję prasową z udziałem reprezentacji Polski w rugby kobiet i mężczyzn.  Podczas spotkania, które odbędzie się 12 lipca o godzinie 12.00 w Gdynia InfoBox (ul. Świętojańska 30), kadrowicze - wśród nich trener Blikkies Groenewald - opowiedzą o startach w Moskwie i Exeter, o swoich nadziejach na turniej w Gdyni. 
 
Podczas konferencji zostanie zaprezentowany szczegółowy terminarz meczów oraz składy grup eliminacyjnych, w tym polskiej. Po spotkaniu z prasą,  polscy reprezentanci  staną do wspólnego zdjęcia przed InfoBoksem, w tym czasie będą również dostępni dla kibiców.  Dla pierwszych 50 osób, które się pojawią przy InfoBoksie zostaną przygotowane darmowe dwudniowe karnety wstępu na turniej.
 
Przypomnijmy, że obie drużyny wróciły niedawno z turniejów Mistrzostw Europy w rugby 7. Panie walczyły w węgierskim Esztergom, odnosząc historyczny sukces jakim jest awans do europejskiej elity. W przyszłym sezonie Polski zagrają w Rugby Europe Sevens Women Grand Prix Series.

Na tym samym, najwyższym europejskim poziomie, występuje od tego sezonu nasza męska kadra. Podopieczni Blikkiesa Groenewalda wracają z turnieju w Exeter z pierwszym, historycznym zwycięstwem w fazie grupowej, odniesionym nad wielokrotnym mistrzem Europy - Portugalią. Polacy pokonali również Litwę - zajmując ostatecznie - drugi raz z rzędu 11. miejsce.