Uwaga! Od 13 marca rząd wprowadza nowe obostrzenia w województwie pomorskim Uwaga! Od 13 marca rząd wprowadza nowe obostrzenia w województwie pomorskim
2016

Kaszubskie Forum Kultury i filia Biblioteki Miejskiej przy al. Marsz. Piłsudskiego 18 - zaproszenie na uroczystość otwarcia

Kaszubskie Forum Kultury i filia Miejskiej Biblioteki Publicznej w poniedziałek 10 października rozpoczną swoją działalność w lokalu przy al. Marsz. Piłsudskiego 18. Na uroczyste otwarcie zapraszamy o godz. 12.00.

Gospodarzem lokalu jest gdyński oddział Zrzeszenia Kaszubsko - Pomorskiego, ale swoją siedzibę będzie mieć tu także filia Miejskiej Biblioteki Publicznej i Rada Dzielnicy Kamienna Góra.

W programie poniedziałkowej uroczystości są m.in. wystąpienia Teresy Hoppe, Prezes Fundacji KFK , która przedstawi misję i zadania fundacji oraz prezydenta Wojciecha Szczurka. Odbędzie się także wernisaż wystawy „Z kaszubsko-słowiańskich i polskich losów Pomorza Zachodniego", do oglądania której zachęcać będzie Senator RP Kazimierz Kleina.

Zapraszamy!