2016

NORDA - Gdynia i Północne Kaszuby zawsze w smak. Zaproszenie na konferencję

Zapraszamy w środę 9 listopada o godzinie 12.00 do Hali Łukowej (ul. Wójta Radtkego 36), gdzie odbędzie się kolejne spotkanie Metropolitalnego Forum Wójtów, Burmistrzów, Prezydentów i Starostów NORDA. Tym razem spotkanie zostanie poświęcone bogatemu Szlakowi Kulinarnemu Północnych Kaszub. „Gdynia i Północne Kaszuby zawsze w smak" to nowy projekt realizowany w ramach współpracy gmin i powiatów zrzeszonych w Metropolitalnym Forum Norda. Głównym celem projektu jest popularyzacja turystyki w regionie dzięki promocji oryginalnej, tradycyjnej kuchni.


W programie wydarzenia nie zabraknie pokazu gotowania na żywo w wykonaniu szefa kuchni Jacka Fedde, artystycznego rzeźbienia w warzywach i owocach czyli Carving Artu, a także spaceru po regionalnych i kulinarnych stoiskach Hal Targowych. Zostanie także zaprezentowany folder turystyczny, prezentujący oryginalne dania północnych Kaszub i restauracje tego regionu.


Zapraszamy serdecznie Hali Łukowej Zespołu Miejskich Hal Targowych w Gdyni, Plac Targowy, ul. Wójta Radtkego 36, Gdynia.