Połączenia telefoniczne z urzędem chwilowo utrudnione Połączenia telefoniczne z urzędem chwilowo utrudnione
2016

Praktyki podchorążych na ORP Wodnik

Ponta Delgada na Azorach, hiszpański Kadyks, Bar nad Morzem Adriatyckim i Dublin - tak prezentuje się trasa rejsu na okręcie szkolnym ORP „Wodnik", w który 6 czerwca wyruszą podchorążowie Akademii Marynarki Wojennej. Studenci wojskowi, w zależności od roku studiów, odbędą praktyki: marynarską, nawigacyjno - astronomiczną, oficerską i okrętowo - specjalistyczną. Powrót okrętu zaplanowany jest na 29 lipca. 
 

Trasa rejsu prowadzi przez Morze Bałtyckie, Morze Północne, Ocean Atlantycki i Morze Śródziemne z wejściem do portów: Ponta Delgada - 15.06, Cadiz - 23.06, Bar - 07.07, Dublin - 20.07, Gdynia - 29.07.2016r.
 
Informacja dla dziennikarzy:
 
Dodatkowej akredytacji na wejście dziennikarzy (imię i nazwisko, nr legitymacji prasowej lub dowodu osobistego, nazwę stacji TV, radiowej bądź prasy) na uroczystość pożegnania ORP „Wodnik" udziela oficer prasowy 3. FO kpt. Przemysław Płonecki (rzecznik3fo@mw.mil.pl), do niedzieli 5 czerwca, do godz. 20.00.

Wejście dziennikarzy i fotoreporterów do portu wojennego w Gdyni bramą nr 1 (brama główna) w poniedziałek, 6 czerwca, o godz. 09.15.