2016

Próba medialna spektaklu "Triathlon story, czyli chłopaki z żelaza"

W sobotę 6 sierpnia, o godzinie 19.00 w Teatrze Muzycznym w Gdyni (pl. Grunwaldzki 1) odbędzie się premiera sztuki teatralnej "Triathlon story, czyli chłopaki z żelaza". W rolach "chłopaków" wystąpią: Bartłomiej Topa, Leszek Lichota, Waldemar Błaszczyk oraz Piotr Nowak, który jest równocześnie reżyserem spektaklu. 

Dziennikarzy, którzy chcą spotkać się z aktorami na próbie generalnej, prosimy o kontakt mailowy - jasiek@sportevolution.pl.  Podczas próby aktorzy zaprezentują fragmenty sztuki oraz odpowiedzą na pytania.  Próba odbędzie się w piątek, 5 sierpnia o godzinie 18.00 w Sali koncertowej Port Gdynia przy ul. Rotterdamskiej 9. 

"Triathlon story, czyli chłopaki z żelaza" to wyjątkowo energetyczna i dynamiczna komedia, która rozgrywa się w przeddzień zawodów IRONMAN. W hotelowym pokoju, wieczorem, przypadkowo spotykają się czterej uczestnicy tych najbardziej prestiżowych triathlonowych zmagań. Każdy z nich zjawia się tam z innego powodu i każdy z nich czegoś innego oczekuje od startu.
Łączy ich triathlon, a co ich dzieli? Wszystko! Mają zupełnie odmienne poglądy na życie i odmienne życiowe doświadczenia, różne temperamenty i sprzeczne charaktery, nawet poczucie humoru każdy z nich ma inne. Wydawać by się mogło, że nigdy się ze sobą nie dogadają, jednak wymykające się spod kontroli absurdalne zdarzenia powodują, że pomiędzy bohaterami zawiązuje się prawdziwe męskie porozumienie, a może nawet rodzi się męska przyjaźń.