2016

Przed nami Festiwal „Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci” - zaproszenie na konferencje prasowe

Dużymi krokami zbliża się VIII edycja Festiwalu „Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci”. Odbędzie się on w Gdyni, w dniach od 28 września do 1 października 2016 roku. W tym roku w ramach konkursu głównego będzie można zobaczyć 27 filmów, w konkursie na słuchowisko radiowe będzie można wysłuchać 15 audycji zaś podczas pokazów pozakonkursowych oraz w sekcji „Panorama" obejrzeć 17 obrazów.

W pierwszy dzień imprezy, w czwartek 28 września o godz. 12.00 w sali „Goplana” w Gdyńskim Centrum Filmowym (pl. Grunwaldzki 2) odbędzie się konferencja prasowa z udziałem Bartosza Bartoszewicza, wiceprezydenta Gdyni ds. edukacji i zdrowia oraz zaproszonych gości.

Druga konferencja prasowa z udziałem Wojciecha Szczurka, prezydenta Gdyni odbędzie się w piątek 29 września o godz. 12.15 w sali „Warszawa” w GCF.

Przypomnijmy, że Festiwal „Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci” to wydarzenie prezentujące dzieła audiowizualne poświęcone tematyce Żołnierzy Wyklętych oraz polskiej historii w latach 1939-1989. Łączy w sobie takie dziedziny sztuki jaki film, muzyka, teatr, sztuki wizualne, książki i radio. Więcej informacji na stronie internetowej: http://festiwalnnw.pl/festiwal-2016/