Od lipca remont Sali Obsługi Mieszkańca i zmiany w funkcjonowaniu urzędu. Szczegóły w komunikacie. 
2016

Rotarianie spotykają się w Gdyni - barwna parada Bulwarem Nadmorskim

Barwną paradą Bulwarem Nadmorskim,  w regionalnych strojach, ze znakami rotariańskimi i nazwami klubów,  przy dźwiękach orkiestry Morskiego Oddziału Straży Granicznej - w piątek 17 czerwca o godz. 18.00 - rozpocznie się trzydniowe spotkanie około 200 Rotarian z całej Polski, a także z Ukrainy i Białorusi. Uczestnicy przejdą na Skwer Kościuszki, gdzie złożą kwiaty na Płycie Marynarza Polskiego akcentując niejako swój udział w zbliżających się Dniach Morza.

Rotarianie w Gdyni podczas Konferencji podsumują 19 lat swej społecznej służb w Polsce, ale będzie to też uroczyste zamknięcie wspólnego z rotarianami z Białorusi i Ukrainy etapu działania w ramach wspólnego Dystryktu 2230.  

W sobotę 18 czerwca odbędzie się z tej okazji Konferencja Dystryktu 2230 (od g.10.00), którą zaszczyci swoją obecnością wiceprezydent Gdyni Michał Guć

Ponadto, w poniedziałek 20 czerwca o godzinie 17.00, w Hotelu Nadmorskim (ul. Ejsmonda 2), odbędzie się wręcznenie nagród 15. edycji konkursu "Nauczyciel roku", którego organizatorem jest Klub Rotary.

Więcej o działalności Rotary na świecie i w Polsce oraz o programie gdyńskiej konferencji http://rotary.org.pl/

  • ikonaOpublikowano: 17.06.2016 00:00
  • ikona

    Autor: Sebastian Drausal, Gdyńskie Centrum Kontaktu (s.drausal@gdynia.pl)

ikona