2016

Zaproszenie na poniedziałkową konferencję prasową w Gdynia Infobox

Zapraszamy w poniedziałek, 25 kwietnia 2016 r., do Gdynia InfoBox (ul. Świętojańska 30, I p) na cotygodniową konferencję prasową. Początek o godz. 10.00.

Zostaną zaprezentowane następujące tematy:


- Rekrutacja gdyńskich przedszkolaków - Bartosz Bartoszewicz - wiceprezydent Gdyni ds. edukacji i zdrowia,

- Majówka w Gdyni - Zuzanna Rybińska - specjalistka ds. programowych Muzeum Emigracji w Gdyni, Aleksander Gosk - Akademia Morska w Gdyni, Maja Banaszczyk - specjalista ds. PR i Marketingu Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni, Grzegorz Kujawiński - rzecznik prasowy Teatru Gdynia Główna.

- „Pozytywny rozwój Gdyni i poprzez Gdynię" oraz „Wspieraj i wygrywaj - sport pozytywny w Gdyni" - Aleksandra Pogorzelska - prezes Fundacji Sportu Pozytywnego i Marek Łucyk - dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu,

- „Forum Przedsiębiorstw" - Łukasz Rokicki - specjalista w dziale rozwoju przedsiębiorczości Agencji Rozwoju Pomorza S.A.

- Zaproszenie do debaty na temat bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów - Lechosław Dzierżak - przewodniczący Rady Dzielnicy Dąbrowa i Michał Rusak - rzecznik prasowy Miejskiej Komendy Policji w Gdyni.
 
Dodatkowo, we wtorek i środę (26-27) kwietnia na wystawie EXPERYMENTU odbędą się finały konkursu „Bęc jabłkiem w głowę" organizowanego przez Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku. Zapraszamy dziennikarzy do relacjonowania wydarzenia, podczas którego laureaci zaprezentują efekty swoich eksperymentów.

Kontakt:
Sylwia Kornaczewicz
, Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni, tel. 500 472 830, e-mail: s.kornaczewicz@experyment.gdynia.pl