Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI. Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI.
2019

ZAPROSZENIE – 55 nowych autobusów w Gdyni

55 nowoczesnych i ekologicznych pojazdów trafi do eksploatacji na gdyńskich liniach autobusowych. Koszt zakupu to ponad 76 milionów złotych brutto, z czego 75 procent pochodzi z unijnej dotacji.

Zapraszamy Państwa na symboliczne przekazanie kluczyka, które będzie miało miejsce 16 października o godz. 10.00 na parkingu pomiędzy Gdynia Areną a Centrum Riviera. Symboliczny klucz Wojciechowi Szczurkowi, prezydentowi Gdyni, wręczał będzie Marco Martinez, prezes MAN Truck & Bus Polska.

Koniecznie zabierzcie ze sobą aparaty fotograficzne! – wydarzenie będzie niepowtarzalną okazją wykonania zdjęcia stojących w niekończącym się szpalerze autobusów. Po wydarzeniu planowany jest briefing prasowy w nowym manie, którym udamy się na krótką przejażdżkę po centrum Gdyni.