Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI. Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI.
2019

ZAPROSZENIE - konferencja prasowa NOC MUZEÓW W GDYNI

W nocy z soboty na niedzielę (18-19 maja) Gdynia na pewno nie zaśnie przed godziną pierwszą. Opowieści o miejskich legendach, śląska godka, podchody, pełnia, czytanie z latarkami i zabytkowe samochody – to tylko niektóre propozycje na tegoroczną Noc Muzeów w Gdyni.

Tegoroczna edycja to możliwość odwiedzenia 11 miejsc, z których każde przygotowało specjalny - nocny program. Do instytucji, które tradycyjnie biorą udział w Nocy Muzeów (Muzeum Emigracji, Muzeum Miasta Gdyni, Muzeum Marynarki Wojennej, Dar Pomorza) w tym roku dołączą kolejne.
 
Poza ścisłym centrum miasta Noc Muzeów odbywać się będzie także w Muzeum Motoryzacji w Chyloni oraz w TuBazie (Park Kolibki), a do wszystkich miejsc uczestników dowiezie specjalna linia autobusów NM, którą zapewnia ZKM (rozkład w ulotce i na www.zkmgdynia.pl).
 
Szczegóły wydarzenia zostaną przedstawione podczas konferencji, a opowiadać o nim będą przedstawiciele gdyńskich instytucji.
 
Dziennikarzy zainteresowanych udziałem w spotkaniu zapraszamy 8 maja, o godzinie 12.00 do Kina Goplana (dawne Kino Polonia), przy ul. Żeromskiego 49.  
 
Prosimy o potwierdzenie przybycia mailowo pod adresem: w.wysocka@gdynia.pl do 7 maja, do godziny 12.00.
 
Organizator:
Miasto Gdynia
 
Partnerzy:
Muzeum Emigracji + Muzeum Śląskie
Muzeum Miasta Gdyni
Muzeum Marynarki Wojennej (ORP Błyskawica)
Statek-muzeum Dar Pomorza
Gdyńskie Muzeum Motoryzacji
Konsulat Kultury
Halo Kultura
Biblioteka Gdynia/Biblioteka Śródmieście
Automobilklub Morski
TUBaza