2019

ZAPROSZENIE - Monopoly. Edycja Gdynia już 9.10.2019 r. w Centrum Nauki Experyment w Gdyni!

Winning Moves i Gdynia zapraszają na konferencję prasową inaugurującą wydanie specjalnej edycji gry Monopoly. Gdynia, która w 2008 roku dzięki głosowaniu mieszkańców znalazła się na planszy Monopoly Świat, już niedługo dołączy do elity miast, takich jak Nowy Jork, Londyn, Sydney, Poznań czy Kraków, które posiadają własne edycje tej, mającej rzesze fanów na całym globie, gry.

Gdyńskie wydanie to nie tylko prezent dla mieszkańców. Przede wszystkim ma pokazać walory miasta - ważne plenery, obiekty i wydarzenia, które stanowią o jej charakterze, a także atrakcyjności dla mieszkańców i turystów. Miejska edycja gry może stanowić niezwykłą szansę na promocję wśród turystów, a dla mieszkańców stać się niepowtarzalną pamiątką.
Inaugurując projekt serdecznie zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w Centrum Nauki Experyment, w środę 9 października o godz. 10.00.

W wydarzeniu uczestniczyć będą:
Wojciech Szczurek, prezydent Gdyni,
Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni,
Alicja Harackiewicz, dyrektor Centrum Nauki Experyment,
Karina Nelka-Sławek, manager wydawcy gry firmy Winning Moves.

W wydarzeniu udział wezmą również dzieci, którym szczególnie dedykowana jest przestrzeń Experymentu oraz rozrywka w postaci gier planszowych. Przygotowane zostaną dla nich specjalne atrakcje i aktywności. Będą miały okazję osobiście poznać Pana Monopoly – oficjalną maskotkę gry.
Podczas spotkania poznamy szczegóły dotyczące projektu – termin premiery gry, pierwsze zajęte pola na planszy oraz informacje o głosowaniu na najdroższe pole.

Organizacyjnie: by wejść na konferencję, podchodzimy najpierw do kas Experymentu po
opaski, tajne hasło:  "Monopoly Gdynia Prasa".

Do zobaczenia!