2019

Zaproszenie na poniedziałkową konferencję prasową – 17 czerwca, godz. 10.00 Uwaga! Zmiana miejsca!

Zapraszamy w najbliższy poniedziałek, 17 czerwca do restauracji Vinegre (3 piętro w Muzeum Marynarki Wojennej przy ul. Zawiszy Czarnego 1) na konferencję prasową. Początek o godz. 10.00.

Zostaną zaprezentowane następujące tematy:
Joanna Zielińska, przewodnicząca Rady Miasta Gdyni i Bogusław Witkowski, prezes Pomorskiego Związku Żeglarskiego zaproszą na obchody Święta Morza w Gdyni.

– Do udziału w spotkaniach w ramach projektu „Mama idzie do pracy” zachęcać będzie Beata Szadziul, pełnomocnik prezydenta ds. rodziny.

– Lato w mieście nie musi być nudne. O ofercie gdyńskich szkół w okresie wakacyjnym opowie Beata Szadziul, pełnomocnik prezydenta Gdyni ds. rodziny. Na warsztaty i naukę tańca w Młodzieżowym Domu Kultury zaprosi Kaja Grabowska, kierownik działu sztuki MDK, natomiast do aktywnego wypoczynku latem zachęcać będzie Paweł Brutel, wicedyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu.


Maja Wagner, pełnomocnik prezydenta Gdyni ds. kultury zdradzi kogo usłyszymy podczas tegorocznej edycji festiwalu Cudawianki.

– Na odlotowe wakacje w Centrum Nauki EXPERYMENT zaproszą: Maja Banaszczyk i Jakub Milszewski z działu  PR i Marketingu Centrum.

– O wakacyjnych atrakcjach przy ul. Polskiej 1 opowie Maksymilian Bochenek, główny specjalista ds. projektów kulturalnych Muzeum Emigracji.

Marta Borowska i Mateusz Kozielecki z działu promocji Muzeum Miasta Gdyni zaproszą m.in. na wystawę z cyklu „Polskie Projekty Polscy Projektanci" i akcję „Fortepiany Wolności".

– Jacek Debis z Agencji Rozwoju Gdyni opowie o tym co będzie się działo na gdyńskich szlakach: Kulinarnym, Modernizmu i Legendy Morskiej, a także o Weekendzie Architektury.

– Do spędzenia lata z książką namawiać będzie Zuzanna Gajewska z Biblioteki Gdynia.

– Na Halo Wakacje w podziemiach Gdyńskich Hal Targowych zaprosi Katarzyna Korzeniewska, wiceprezes Stowarzyszenia Halo Kultura.

Do zobaczenia!