2019

ZAPROSZENIE NA PONIEDZIAŁKOWĄ KONFERENCJĘ PRASOWĄ W GDYNIA INFOBOX

Zapraszamy na konferencję prasową, która rozpocznie się w najbliższy poniedziałek 4 marca o godz. 10.00 w Gdynia InfoBox  (ul. Świętojańska 30).

Zaprezentowane zostaną następujące tematy:

­- Na Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów oraz wręczenie Kolosów za rok ubiegły zaproszą Agnieszka Krasińska z Referatu Promocji i PR UM Gdyni, koordynator imprezy i Magda Jończyk, podróżniczka i fotografka, która już w piątek podczas imprezy opowie o swojej kolejnej wyprawie w Himalaje,

- O kolejnej edycji projektu Gdynia na Fali opowiedzą Marek Łucyk, wiceprezydent Gdyni i Agnieszka Gruszka, koordynator projektu. Będą nam towarzyszyć także pierwszaki z SP 35, które w projekcie uczestniczą,

- Do zaprojektowania swojego biznesu w ramach Startups Wanted namawiać będzie Ewa Urbańska ze Strefy Startup Gdynia,

- O nowych, dłuuugich trolejbusach w Gdyni opowiedzą Hubert Kołodziejski, dyrektor ZKM Gdynia, prof. Olgierd Wyszomirski zastępca dyrektora ZKM Gdyni oraz inż. Tomasz Labuda, zastępca prezesa zarządu Przedsiębiorstwa Komunikacji Trolejbusowej w Gdyni.

Po konferencji zaprosimy Państwa na krótką przejażdżkę przegubowcem na szelkach, który zawiezie nas na skwer Kościuszki, gdzie wysiądziemy, a pojazd (w większej grupie) pozował będzie do zdjęć. Po sesji wyruszy w swoją pierwszą regularną liniową podróż, w którą zabierze wszystkich, którzy będą mieli ochotę porozmawiać z pasażerami o ich wrażeniach.

Do zobaczenia!