2019

ZAPROSZENIE NA PONIEDZIAŁKOWĄ KONFERENCJĘ PRASOWĄ W GDYNIA INFOBOX

Zapraszamy na konferencję prasową, która rozpocznie się w najbliższy poniedziałek 1 kwietnia o godz. 10.00 w Gdynia InfoBox  (ul. Świętojańska 30).

Zaprezentowane zostaną następujące tematy:
– Gdyński OPEC w czołówce najlepszych przedsiębiorstw ciepłowniczych w kraju – o tym, jak spółka zapracowała na swój sukces, opowie Janusz Różalski, prezes zarządu OPEC Sp. z o.o. Będzie z nami także Bogdan Leszczorz, sekretarz redakcji „Strefy Gospodarki”, która opracowała Ogólnopolski Ranking Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej 2019, w którym gdyński OPEC zajął trzecie miejsce.
– o gdyńskich obchodach Światowego Dnia Wiedzy o Autyzmie opowiedzą Aldona Woźniarska z Fundacji Niebieski Szlak oraz Teresa Tołopiło z Zespółu Szkół Specjalnych nr 17.
Beata Szadziul, naczelnik Wydziału Polityki Rodzinnej namawiać będzie do udziału w rodzinnych warsztatach wielkanocnych w Gdyńskim Centrum Filmowym (pl. Grunwaldzki 2), które poprowadzi Magda, Kasia i Klaudia ze Współdzielni działającej w ramach Stowarzyszenia Halo Kultura.
– do zabawy z planszówkami na Festiwalu Gramy zaproszą Łukasz Kierznikiewicz, kierownik Działu Komunikacji Laboratorium Innowacji Społecznych i Maciej Jesionowski z firmy Rebel.

Do zobaczenia!