2019

ZAPROSZENIE NA PONIEDZIAŁKOWĄ KONFERENCJĘ PRASOWĄ W GDYNIA INFOBOX

Zapraszamy na konferencję prasową, która rozpocznie się w najbliższy poniedziałek 6 maja o godz. 10.00 w Gdynia InfoBox (ul. Świętojańska 30).

Zaprezentowane zostaną następujące tematy: 
 
Sebastian Tyrakowski, zastępca dyrektora Muzeum Emigracji w Gdyni oraz Barbara Caillot i Aleksandra Karkowska, autorki książki „Marsz, marsz BATORY” zaproszą do podróży legendarnym transatlantykiem.
Katarzyna Mysiak z Referatu Promocji i PR Urzędu Miasta Gdyni oraz Artur Miszewicz, właściciel firmy IS Events opowiedzą o nietypowym sposobie promocji Gdyni poprzez grę miejską dla… przedsiębiorców.
Agata Grzegorczyk, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Gdyni zaprosi na galę „Gdyni bez barier”.
– O Bottle Spirit Polska, imprezie dla Ziemi, opowiedzą Szymon Langa i Katarzyna Żukowska, pomysłodawcy akcji oraz Agata Braun z fundacji A może by.
– Do udziału w konkursie „Gdynia w kwiatach” namawiać będzie Patrycja Stefańska z Biura Ogrodnika Miasta .
– Do pokonania pięciokilometrowego odcinka w Biegu Kobiet zachęcali będą: Małgorzata Pisarewicz, rzecznik prasowy Szpitali Pomorskich i Łukasz Kamiński z Gdyńskiego Centrum Zdrowia.
– O korzystnych dla pasażerów zmianach w funkcjonowaniu linii 153 i 29 opowie Marcin Gromadzki, rzecznik prasowy Zarządu Komunikacji Miejskiej w Gdyni.

Do zobaczenia!