Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI. Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI.
2019

ZAPROSZENIE NA PONIEDZIAŁKOWĄ KONFERENCJĘ PRASOWĄ W GDYNIA INFOBOX

Zapraszamy na konferencję prasową, która rozpocznie się w najbliższy poniedziałek 10 czerwca o godz. 10.00 w Gdynia InfoBox (ul. Świętojańska 30).

Zaprezentowane zostaną następujące tematy:
­– Marcin Gromadzki z Zarządu Komunikacji Miejskiej w Gdyni opowie o uruchomieniu nowej linii trolejbusowej na Demptowo;
Jarosław Wojciechowski, dyrektor Gdyńskiego Centrum Kultury oraz Małgorzata Szniak z Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia i Anna Goliszewska, przewodnicząca Rady Fundacji im. Jacka Kaczmarskiego zaproszą na Kaczmarski Encore Festival;
– Szczegóły programu Pomorskiego Pikniku Energetycznego zdradzą Hanna Górecka-Banasik, kierownik Samodzielnego Referatu ds. Energetyki UM Gdyni, Katarzyna Dudzin z PGE Energia Ciepła oraz Iwona Kozłowska z gdyńskiego OPEC.

Tuż po zakończeniu naszej konferencji w InfoBoksie pojawią się organizatorzy triathlonowego sprintu. Flota International Triathlon to międzynarodowe zawody, które odbędą się w Gdyni, a nad którymi patronat honorowy objął szejk Sabah Al-Ahmed Alsabah, emir Kuwejtu. O godz. 11.00 w Gdynia InfoBox będą  z nami: kmdr por. Arkadiusz Sobieraj (prezes zarządu WKS Flota Gdynia, przewodniczący komitetu organizacyjnego), Rafał Klajnert (dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu), Kamil Damentka (tegoroczny wicemistrz świata w aquathlonie), col. Ahmad Aldhubaib z ambasady Kuwejtu w Polsce (pełnomocnik Emira Kuwejtu ds. studentów zagranicznych), Krzysztof Staniszewski (właściciel Sportevo, firmy, która będzie opomiarowywać zawody).

Do zobaczenia!