2019

ZAPROSZENIE NA PONIEDZIAŁKOWĄ KONFERENCJĘ PRASOWĄ W GDYNIA INFOBOX I NIE TYLKO

Zapraszamy na konferencję prasową, która rozpocznie się w najbliższy poniedziałek, 20 maja o godz. 10.00 w Gdynia InfoBox (ul. Świętojańska 30). W planie także przejażdżka trolejbusem bez szelek na nowej trasie i wizyta na Stadionie Miejskim, gdzie atmosfera przed FIFA U-20 Word Cup Poland 2019 jest już coraz bardziej gorąca.

Zaprezentowane zostaną następujące tematy:

­- Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni wraz z Hubertem Kołodziejskim - dyrektorem ZKM Gdynia przedstawią nową siatkę połączeń komunikacji miejskiej, która poprawi dostępność gdyńskich obiektów sportowych oraz ułatwi dojazd do biurowców przy ul. Łużyckiej.

- Rafał Klajnert, dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu wraz z Agnieszką Gruszką, specjalistką ds. żeglarskich w mieście zaproszą na Rodzinny Piknik Żeglarski Gdynia na Fali .

- Rafał Klajnert, dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu, tym razem z Witoldem Okunem z Agencji Rozwoju Gdyni zaproszą do kulinarnego świętowania Piłkarskich Mistrzostw Świata U-20 .

- Katarzyna Laskowska z Agencji Rozwoju Pomorza opowie o Forum Przedsiębiorstw, które odbywać się będzie w Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia.

- O tym jak bardzo odjazdowy potrafi być gdyński bibliotekarz opowie Zuzanna Gajewska z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdyni.

- Rafał Goeck, rzecznik prasowy Morskiego Ratowniczego Centrum Koordynacyjne w Gdyni i Bartłomiej Januchta, inspektor operacyjny Centrum zaproszą na piknik z okazji Święta Ratownika Morskiego.

- Wiktoria Wysocka z Wydziału Kultury Urzędu Miasta Gdyni i Paweł Ciosk, współorganizujący Delfinalia zdradzą jak świętować będą gdyńscy studenci i zaproszą do wspólnej zabawy.

Po zakończeniu infoboksowej części konferencji zaprosimy Państwa do trolejbusu, który przewiezie nas swoją nową trasą prosto na Stadion Miejski, gdzie ok. godz. 11.30 rozpocznie się konferencja prasowa zapowiadająca FIFA U-20 Word Cup Poland 2019, będzie można zajrzeć do niedostępnych na co dzień miejsc obiektu i porozmawiać o szczegółach dotyczących mistrzostw.

Do zobaczenia!