2019

Zaproszenie na poniedziałkową konferencję prasową w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia

Uwaga! Zmiana miejsca!
Zapraszamy w najbliższy poniedziałek, 8 lipca, na kolejną letnią konferencję prasową, tym razem w designerskim (ale nie tylko) klimacie, do sali kinowej Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia (budynek III, parter). Początek o godz. 10.00.

Zostaną zaprezentowane następujące tematy:
Wojciech Szczurek, prezydent Gdyni przedstawi nowego naczelnika.
– Gdynia jako pierwsze miasto w z Polsce zostaje członkiem sieci miast UNESCO – o szczegółach opowiedzą Michał Guć, wiceprezydent Gdyni ds. innowacji i Bartosz Bartoszewicz, wiceprezydent Gdyni ds. jakości życia.
– O Pikniku Lotniczym na Babich Dołach opowie kmdr ppor. Marcin Braszak, oficer prasowy Brygady Lotnictwa Marynarki Wojennej.
– Na pomorskie warsztaty filmowe zaprosi Jerzy Rados, zastępca dyrektora Gdyńskiej Szkoły Filmowej
– Do udziału w największym w Polsce północnej festiwalu street food – Kulinarna Świętojańska – namawiać będzie Maja Stróżyk z Agencji Rozwoju Gdyni.
– Spotykamy się nie bez powodu w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym – Ewa Janczukowicz-Cichosz, wicedyrektor PPNT Gdynia oraz Paulina Kisiel, kierownik festiwalu Gdynia Design Days oprowadzą nas po najważniejszych wystawach tegorocznego festiwalu. Będzie także możliwość porozmawiania z twórcami „Nowej Generacji”.

Do zobaczenia!