Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI. Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI.
2019

ZAPROSZENIE - Partnerstwo ZSO nr 8 w Gdyni z Polsko-Japońską Akademią Technik Komputerowych

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdyni - Microsoft Showcase School nawiązuje współpracę z Polsko-Japońską Akademią Technik Komputerowych, która zaowocuje wykładami i ćwiczeniami dla uczniów szkoły prowadzonymi przez wykładowców uczelni.

W planach są także wspólne projekty i przedsięwzięcia służące jak najwyższej jakości edukacji, opartej na nowoczesnych metodach i narzędziach pracy. Dzięki partnerstwu licealiści będą mogli poznać świat akademicki, a także rozwijać swoją wiedzę i umiejętności poprzez pracę z ekspertami.
Umowę partnerską w obecności Bartosza Bartoszewicza, wiceprezydenta Gdyni ds. jakości życia podpiszą jutro (22.11) w sali 112 Urzędu Miasta Gdyni przy al. Marsz. Piłsudskiego 52/54 dr Mariusz Sładczyk, dziekan Wydziału Sztuki Nowych Mediów oraz Oktawia Gorzeńska, dyrektor ZSO 8 w Gdyni.

Zapraszamy do relacjonowania!