2019

ZAPROSZENIE - PÓŁTORA MILIONA KILOMETRÓW DO PRACY

We wtorek 29 października finał tegorocznego konkursu „Do pracy jadę rowerem". Od marca pracownicy gdyńskich firm odbyli w ramach kampanii ponad 174 tys. przejazdów o łącznej długości prawie 1,5 miliona kilometrów. Serdecznie zapraszamy do relacjonowania gali finałowej, która rozpocznie się o godzinie 17.00 w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia (al. Zwycięstwa 96/98), budynek III, sala C.

Od godz. 16.00 odbywać się będzie rejestracja osób, które są uprawnione do losowania voucherów po 500 zł. Przypominamy, że są to osoby, które w okresie trwania kampanii przejechały min. 300 km lub odbyły min. 40 przejazdów.

O godz. 17.00 rozpocznie się finał, podczas którego poznamy zwycięskie firmy w poniższych kategoriach:

  • największa inwestycja w rozwój ruchu rowerowego w firmie dokonana od dnia zakończenia konkursu „Do pracy jadę rowerem" w 2018 roku do dnia zakończenia konkursu „Do pracy jadę rowerem" w 2019 roku (nagroda dla 1 firmy),
  • najwięcej podróży (nagroda dla 2 firm),
  • najwięcej podróży w przeliczeniu na liczbę uczestników konkursu z firmy (nagroda dla 2 firm),
  • najwięcej kilometrów (nagroda dla 2 firm),
  • najwięcej kilometrów w przeliczeniu na liczbę uczestników konkursu z firmy (nagroda dla 2 firm),
  • największa liczba pracowników odbyła minimum 40 podróży do/z pracy na rowerze i/lub minimum 300 km (nagroda dla 2 firm).
W tym roku statuetki przybiorą inny - bardziej ekologiczny kształt.

Jednym z punktów programu będzie także QUIZ wiedzy o Gdyni Mobilnej, czyli o gdyńskich kampaniach i zagadnieniach transportu zrównoważonego. Gra na żywo zostanie przeprowadzona przy użyciu aplikacji mobilnej KAHOOT (https://kahoot.com). Następnie odbędzie się losowanie nagród wśród zarejestrowanych uczestników.

Podczas finału nie zabranie poczęstunku, rowerowych upominków oraz rowerów cargo.