2022

Zaproszenie na poniedziałkową konferencję prasową w Konsulacie Kultury

Zapraszamy na konferencję prasową, która rozpocznie się w najbliższy poniedziałek 21 listopada o godz. 10.00 w Konsulacie Kultury przy ul. Jana z Kolna 25.

Zaprezentowane zostaną następujące tematy:
  • Michał Guć, wiceprezydent Gdyni ds. innowacji, Szymon Libert, nauczyciel Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1, Krystian Sajewicz, uczeń CKZiU nr 1 i Agnieszka Labenz, koordynator Gdynia Community Center będą namawiać panów do przypięcia białej wstążki w ramach kampanii sprzeciwiającej się przemocy wobec kobiet;
  • Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni i Beata Nawrocka, dyrektorka Konsulatu Kultury zdradzą, gdzie w tym roku Mikołaj zatrzyma się w Gdyni;
  • Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni i Beata Nawrocka, dyrektorka Konsulatu Kultury zaproszą na koncert „Wystarczy być” odbywający się w ramach programu Latarniczki, wspierającego utalentowane kobiety.
  • Ciąg dalszy akcji zima – tym razem mówimy o zwierzętach: Leonard Wawrzyniak z Ekopatrolu gdyńskiej Straży Miejskiej doradzi, jak dbać o zwierzaki zimą – zarówno te domowe, jak i te dzikie, Anna Elgert z gdyńskiego Ciapkowa powie, jak możemy pomóc bezdomnym czworonogom, a Dorota Marszałek-Jalowska, zastępca naczelnika Wydziału Środowiska Urzędu Miasta Gdyni zaprosi na warsztaty zimowej opieki nad... jeżem.
  • Dorota Marszałek-Jalowska, zastępca naczelnika Wydziału Środowiska Urzędu Miasta Gdyni opowie też o akcji sterylizacji kotów tym razem nie wolnobytujących, a tych które mamy w domach – jakie warunki trzeba spełnić, żeby skorzystać z miejskiego programu.
 
Do zobaczenia!