Jutro - 11 września 2012 r. - minie jedenaście lat od tragicznego ataku na bliźniacze nowojorskie wieże World Trade Center. Gdyńskie uroczystości odbędą się przy tablicy pamiątkowej przed Centrum „Gemini" (ul. Waszyngtona 21). Początek - godz. 12.00. W programie m.in.: odegranie utworu „Amazing Grace", przemówienia okolicznościowe, występ Szkoły Amerykańskiej, złożenie wiązanek kwiatów.Spotkajmy się w rocznicę tych szokujących wydarzeń i zatrzymajmy na chwilę, by wspólnie uczcić pamięć wszystkich ofiar ataków terrorystycznych na świecie. Opublikowano: 10.09.2012 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)