Czasowe zamknięcie ul. Wiczlińskiej – ważne informacje dla mieszkańców. Aktualizacja terminu
Komunikaty dla mediów

8 wspaniałych młodych gdynian

  Dwunasty gdyński finał konkursu „8 Wspaniałych" odbył się 16 marca 2013 r. w Gimnazjum nr 4. W gronie laureatów znaleźli się:
- Jagoda Trzebuchowska - III klasa XII Liceum Ogólnokształcącego, to ona reprezentować będzie Gdynię 8 Wspaniałychw ogólnopolskim etapie konkursu;
- Anna Wąśniewska - III klasa VI Liceum Ogólnokształcącego;
- Anna Pokorska - IX Liceum Ogólnokształcące;
- Michał Mazur - I klasa III Liceum Ogólnokształcącego;
- Karolina Leszczyńska - III klasa XII Liceum Ogólnokształcącego;
- Izabella Kowalczyk - I klasa III Liceum Ogólnokształcącego;
- Anna Kaszuba - II klasa XII Liceum Ogólnokształcącego;
- Kinga Jaroszek - II klasa Technikum w Zespole Szkół Ekologicznych.  
 
Wyróżnieni uczniowie nie tylko aktywnie uczestniczą w ogólnopolskich projektach, ale również pracują w hospicjach, jako wolontariusze w stowarzyszeniach, pomagają osobom starszym, niepełnosprawnym, biorą udział w wielu akcjach charytatywnych. 
 
zdjęcia do wykorzystania w serwisie foto:
http://www.gdynia.pl/dlamediow/7031_83662.html

  • ikonaOpublikowano: 19.03.2013 00:00
  • ikona

    Autor: Bartosz _Matejko (2009)

ikona