Dwunasty gdyński finał konkursu „8 Wspaniałych" odbył się 16 marca 2013 r. w Gimnazjum nr 4. W gronie laureatów znaleźli się:- Jagoda Trzebuchowska - III klasa XII Liceum Ogólnokształcącego, to ona reprezentować będzie Gdynię w ogólnopolskim etapie konkursu; - Anna Wąśniewska - III klasa VI Liceum Ogólnokształcącego; - Anna Pokorska - IX Liceum Ogólnokształcące; - Michał Mazur - I klasa III Liceum Ogólnokształcącego; - Karolina Leszczyńska - III klasa XII Liceum Ogólnokształcącego; - Izabella Kowalczyk - I klasa III Liceum Ogólnokształcącego;- Anna Kaszuba - II klasa XII Liceum Ogólnokształcącego;- Kinga Jaroszek - II klasa Technikum w Zespole Szkół Ekologicznych. Wyróżnieni uczniowie nie tylko aktywnie uczestniczą w ogólnopolskich projektach, ale również pracują w hospicjach, jako wolontariusze w stowarzyszeniach, pomagają osobom starszym, niepełnosprawnym, biorą udział w wielu akcjach charytatywnych. zdjęcia do wykorzystania w serwisie foto: http://www.gdynia.pl/dlamediow/7031_83662.html Opublikowano: 19.03.2013 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)