Czasowe zamknięcie ul. Wiczlińskiej – ważne informacje dla mieszkańców. Aktualizacja terminu
Komunikaty dla mediów

„Bóg jest kobietą o jednej piersi” - spektakl

Fundacja „Gdyński Most Nadziei” zaprasza 14 grudnia o godz. 10.00 do Klubu MINGA (Bulwar Nadmorski w Gdyni) na coroczne spotkanie z cyklu „...Jak zdarza się szczęście”, którego gościem będzie Anna Iwasiuta-Dudek. Wstęp wolny.

Bohaterka spotkania jest młodą aktorką (m.in. w Teatru Miejskiego w Gdyni), autorką tekstów i dramaturgiem. Od 2011 roku jest Amazonką. Walka z chorobą i chęć powrotu do pracy artystycznej wyzwoliły w niej ogromny przypływ sił twórczych, czego owocem jest między innymi autorski spektakl „Bóg jest kobietą o jednej piersi”, który zostanie pokazany na żywo podczas spotkania. „Chcę mówić o miłości, o marzeniu, o zwycięstwie, o seksie, o kobiecości. Chcę mówić o tym, jak prosto zakrzyczeć można strach i o tym, że po wybrzmieniu krzyk zanika, a strach pozostaje” – tak opowiada o swoim spektaklu.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.mostnadziei.pl/.

Kontakt: Agnieszka Śliwińska, fundacja „Gdyński Most Nadziei”, tel.: 58 661 94 56 (pon. - pt. w godz. 9.00 – 16.00).

  • ikonaOpublikowano: 12.12.2013 00:00
  • ikona

    Autor: Sebastian Drausal, Gdyńskie Centrum Kontaktu (s.drausal@gdynia.pl)

ikona